PassiefBouwen Paviljoen meer dan 500 m2 groot
Deelnemers aan de Stichting PassiefBouwen.nl pakken in een gezamenlijke stand tijdens de beurs Energie 2011 in Den Bosch groter uit dan ooit. Maar liefst 23 participanten zullen aan het PassiefBouwen Paviljoen meedoen en daarmee op meer dan 500 m2 beursruimte de beursbezoekers compact en overzichtelijk oplossingen met passief bouwen presenteren.
De beurs Energie 2011 vindt plaats van dinsdag 4 tot en met donderdag 6 oktober a.s. en het PassiefBouwen Paviljoen bevindt zich in Hal 6. Op de foto wordt het getekende beurscontract tussen secretaris Hendrik Nolles (links) en beursmanager Richard Butter (rechts) bekrachtigd.
Op dinsdagmiddag 4 oktober zullen in het Theater in Hal 6 verschillende productpresentaties passief bouwen plaatsvinden. Op donderdag 6 oktober zullen in het beursgedeelte ‘1931’ verschillende workshops over passief bouwen worden georganiseerd. Gratis toegangskaarten voor de beurs Energie 2011 kunt u via een mailtje naar info@passiefbouwen.nl aanvragen.
Bron: Passiefbouwen.nl


















